Furkan Çolak

Çalışmalarım

Merhaba, ben Furkan. Bir Frontend Developer olarak kendimi geliştirmeye ve projeler üretmeye odaklı biriyim.

Özellikle React, Next.js, JavaScript ve Tailwind CSS gibi teknolojilerde deneyim sahibiyim. Freelance olarak beni Bionluk`ta ya da iletişim üzerinden bulabilirsiniz. Bionluk üzerinden müşterilere web geliştirme hizmetleri sunuyorum. Bu platform aracılığıyla çeşitli projelerde yer alıyor ve müşterilere özgün çözümler sunuyorum.

Projelerim hakkında daha fazla bilgi almak veya hizmetlerimden yararlanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Bionluk hesabıma ulaşabilirsiniz tıklayınız

Bionluk Furkan

Youtube Kanalım

YouTube kanalımda sizlere programlama dilleri, yazılım geliştirme, güncel teknoloji haberleri ve daha fazlası hakkında ilginç içerikler sunuyorum. Bilgisayar mühendisi öğrencisi olarak, teknoloji dünyasındaki yenilikleri ve programlamayı tutkuyla takip ediyorum ve bu kanalı açarak bu tutkumu sizinle paylaşmak istedim. Kanalımızda neler bulabilirsiniz? Programlama Dilleri: Python, JavaScript ve daha fazlası hakkında temel bilgiler, ileri düzey konular ve pratik uygulamalar. Güncel Teknoloji Haberleri: En son teknoloji haberleri, yeni çıkan ürün incelemeleri ve teknoloji dünyasındaki güncel gelişmeler. İpucu ve Püf Noktaları: Programlama becerilerinizi geliştirmeniz için ipuçları, hızlı çözüm yolları ve daha fazlası. Eğer yazılım geliştirme yolculuğunuzda kendinizi geliştirmek ve teknolojiye dair güncel bilgiler edinmek istiyorsanız, bu kanal tam size göre.

Geliştirdiğim Projeler

/images/projectImg/bfgvize.png

BFG Vize

/images/projectImg/gmc.png

Great Medical Center